Matěj Zelinka

vedoucí,
v LEDETU od roku 2009

Myslím že je se mnou sranda.

Jsem jeden z nejstarších táborníků LEDETU. Začal jsem jezdit jako dítě a vynechal jsem jen úplně první ročník tábora, od té doby až do dnes, já a moje rodina jezdíme na tábory s neskutečnou radostí a celé dětství bylo pro nás vlastně jen o táboře. Teď je mi 20 a jako praktikant a vedoucí pojedu příště už po páté.

Jako dítě jsem byl na táboře celkem 12x. Vedoucí mě v podstatě vychovali. Ať už je to dobře, nebo ne, měl jsem je před očima každý rok a dnes si z nich beru příklad. Kromě LEDETU jsem jel jako vedoucí na tábor pořádající naše malá dědina kde jsem získal taky pár zkušeností.

Věříš na kouzla? Protože s námi budeš dva týdny vstávat brzo ráno, uklízet si pokoj každý den, nebudeš mít telefon, a klikovat od rána do večera. A to všechno tě bude bavit!

Tak jako já, každé dítě které jede jednou s námi na tábor, chce jet příští rok znovu. Pro nás je úžasné vidět tu dětskou radost při hrách a u táboráku. Pro vás bude úžasné poslouchat tuny zážitků když se dítě vrátí z tábora a aspoň týden nezavře pusu. V lepším případě, tak jako já, bude si ještě měsíc dobrovolně uklízet pokoj a ráno vstávat kvůli rozcvičce.

Nevím co bych ti víc o sobě řekl. Mám ten tábor rád. A jde to na mě na táboře vidět.